Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pirmoje dvikovos dalyje atitrūkusi Kauno „LSU-Aisčių-2“ (2-0) komanda įsirašė antrąją pergalę MultiGyn Moterų lygos B divizione. Rasos Kreivytės auklėtinės antrajame ture namuose 91:61 (24:16, 24:11, 25:17, 18:17) įveikė Katerynos Dobrikovos vedamą Marijampolės ŽSM (0-2).

17
30
7
100%
3/3

Po 24 taškus pirmajame ir antrajame kėliniuose surinkusios kaunietės ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 48:27. Trečiajame ketvirtyje „LSU-Aistės-2“ padidino savo persvarą iki 73:44.

Puikiai nugalėtojų gretose pasirodžiusi Ieva Stankevičiūtė per 20 minučių pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir įsirašė 30 naudingumo balų.

K. Dobrikova Marijampolės komandai surinko 23 taškus (3/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 26 balų naudingumą.

„LSU-Aistės-2“: Ieva Stankevičiūtė 17, Brigita Mockevičiūtė 13, Agnė Žižienė 11, Julija Marculanienė ir Dalia Wydra – po 10.

ŽSM: Kateryna Dobrikova 23, Gerda Tamoševičiūtė 14 (9 atk. kam.), Grytė Markevičiūtė 7.