Nuotr.: akvileslyga.lt
Nuotr. akvileslyga.lt

Penkis tritaškius pataikiusi Ramunė Eskertaitė pelnė daugiau nei trečdalį „Patriočių“ (1-3) taškų ir atvedė Vilniaus komandą į pirmąją pergalę MultiGyn Moterų lygos B divizione. Linos Dambrauskaitės vadovaujama ekipa namų mače 71:60 (26:19, 12:15, 19:7, 14:19) palaužė Vilniaus „VK-Kamanės“ (0-6) klubą su Olga Fomina priešakyje.

9
21
16
2

Po pirmosios mačo dalies „Patriotės“ buvo priekyje keturiais taškais – 38:34, tačiau jos pamatus pergalei nuliejo iš karto po ilgosios pertraukos. Šeimininkės per trečiąjį ketvirtį į savo krepšį praleido 7 taškus, kai pačios surinko 19 ir lemiamą kėlinį pasitiko pirmaudamos 57:41.

R. Eskertaitė per 38 minutes pelnė 27 taškus (4/9 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 4/7 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„VK-Kamanės“ vedlė O.Fomina taip pat žaidė 38 minutes, įsirašė 25 taškus (4/10 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 2/3 baudos), 6 atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus.

„Patriotės“: Ramunė Eskertaitė 27 (9/18 metimai), Jurgita Šegždaitė 16 (6/15 metimai, 8 atk. kam., 6 kld.), Gabrielė Valaitytė 9 (16 atk. kam.).

„VK-Kamanė“: Olga Fomina 25 (9/21 metimai), Raminta Šakickaitė 18 (8/21 metimai), Eglė Andrilionytė 7 (3/14 metimai).