Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Simona Visockaitė, Urtė Čižauskaitė ir Rebeka Kinkevičiūtė kartu pelnė 59 taškus ir padėjo Kauno „Žalgirio“ (7-1) komandai pratęsti pergalingą žygį MultiGyn Moterų lygos B divizione.

23
34
Blokuoti metimai
3
50%
5/10

Kaunietės sostinėje 80:65 (15:18, 26:11, 19:22, 20:14) įveikė Vilniaus DPV (0-6) ekipą, kuriai tai buvo šeštasis pralaimėjimas per tiek pat rungtynių.

Simona Visockaitė įmetė 23 taškus ir sugriebė 15 kamuolių, Urtės Čižauskaitės sąskaitoje – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 7 perimti kamuoliai.

Vilniaus komandą į priekį vedusi Ilona Nikonovaitė išdalijo 14 rezultatyvių perdavimų ir pasiekė asmeninį karjeros rekordą. 43-ejų gynėja taip pat pelnė 13 taškų (4/11 metimai), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, tačiau 7 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Netoli trigubo dublio DPV gretose buvusi Aurelija Geležiūnė per 32 minutes surinko 19 taškų (7/15 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 8 kamuolius.

DPV: Aurelija Geležiūnė 19 (7/15 metimai, 10 atk. kam., 8 per. kam.), Ligita Kinkevičienė 14 (6/18 metimai, 8 atk. kam., 6 kld.), Ilona Nikonovaitė 14 (14 rez. perd., 7 kld.).

„Žalgiris“: Simona Visockaitė 23 (9/15 metimai, 15 atk. kam., 6 kld.), Urtė Čižauskaitė 19 (10 atk. kam., 7 per. kam.), Rebeka Kinkevičiūtė 17 (8/19 metimai).