Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „LSU-Aistės-2“ (9-0) pratęsė pergalingą žygį MultiGyn Moterų lygos B divizione. Jos Vilniuje 72:50 (7:13, 25:17, 24:7, 16:13) įveikė vietos „Tiketą“ (6-3) ir laimėjo devintą kartą iš eilės.

19
33
5
10

Per pirmąsias šešias rungtynių minutes 7 taškus surinkusios kaunietės atsilikinėjo 7:8, o per likusią pirmojo kėlinio dalį daugiau taškų ir nebesugebėjo pelnyti. Tuo metu šeimininkės per tą laiką dar pridėjo 5 ir pirmavo 13:7.

Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė – „LSU-Aistės-2“ spurtavo 10:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 17:15. Kauno klubas į priekį nurūko po ilgosios pertraukos, kuomet trečiąjį ketvirtį laimėjo 24:7 bei turėjo 19 taškų persvarą – 56:37.

„LSU-Aisčių-2“ gretose žibėjusi Dalia Wydra per 33 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 33 naudingumo balus.

„Tiketa“: Monika Aleksaitė 18 (5 per. kam.), Vakarė Stankevičiūtė 9 (4/11 metimai), Karolina Žvikaitė 8.

„LSU-Aistės-2“: Ieva Stankevičiūtė 20 (6 atk. kam., 5 kld.), Dalia Wydra 19 (10 atk. kam., 5 per. kam.), Agnė Žižienė 12 (3/10 metimai, 5 kld.), Julija Marculanienė 11 (3/10 metimai).