Nuotr.:

Užtikrintą pergalę Multigyn Moterų krepšinio lygos B divizione iškovojo Vilniaus DPV (2-9) krepšininkės, kurios išvykoje 70:44 (16:4, 21:5, 14:10, 19:25) pranoko Vilniaus „Patriotes“ (2-9).

29
37
75%
3/4
75%
6/8

Viešnios kur kas sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Austėjo Geležiūtės dvitaškio bei Ligitos Kinkevičienės tritaškio komandas jau skyrė dviženklė persvara – 14:2.

Apsukų nemažinusios DPV krepšininkės dar geriau pasirodė antrajame ketvirtyje, kuomet L. Kinkevičienė pataikė dar vieną tolimą metimą, Jurga Chmara pridėjo du taškus, o gynėja pataikė savo trečiąjį tritaškį ir savo ekipai sukrovė 19 taškų pranašumą (24:5). Kėlinį 21:5 laimėjusios viešnios prieš ilgąją pertrauką įgijo triuškinamą persvarą – 37:9.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomai žaidusi L. Kinkevičienė pelnė 29 taškus (4/8 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo bei surinko 37 naudingumo balus.

„Patriotės“: Gabrielė Valaitytė 13 (6/15 metimų, 10 atk. kam.), Jurgita Šegždaitė 8, Juljana Makovska 6.

DPV: Ligita Kinkevičienė 29 (6/8 trit., 9 atk. kam., 37 naud. bal.), Aurelija Geležiūnė 12 (6/13 dvit.), Aida Jasinauskaitė 11 (12 atk. kam.).