Nuotr.: E.Šemiotas
Nuotr. E.Šemiotas

Pergalę Multigyn Moterų Baltijos šalių čempionate po atkaklios kovos šventė Kauno „Aistės-LSMU“ (5-3), kurios svečiuose 71:63 (22:21, 17:16, 18:17, 14:9) palaužė Talino „Ulikool“ (3-4).

9

Praktiškai visų rungtynių metu kova vyko taškas į tašką, o kaunietės prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, viso labo turėjo 3 taškų persvarą (57:54).

Vis tik viešnios lemiamą ketvirtį pradėjo šešiais Kristinos Masionytės ir Deimantės Žukaitės taškais, dvitaškį pridėjo Tamašauskaitė ir gynyboje varžoves uždusinusios „Aistės-LSMU“ įgijo dviženklę persvarą – 67:54.

„Ulikool“ savo taškų badą ketvirtajame kėlinyje nutraukė, kuomet iki mačo pabaigos buvo likusios kiek daugiau nei 4 minutės, tačiau estės rungtynių baigties pakeisti nebesugebėjo.

Kauniečių gretose naudingiausiai žaidusi Kristė Druskytė įmetė 13 taškų (4/11 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, dukart surinko bei mačą baigė su 16 naudingumo balų.

„Ulikool“: Maaja Bratka 16 (2/11 dvit.), Birgit Piibur 15, Sofia Kosareva 13, Trine Kasemagi 12.

„Aistės-LSMU“: Kristina Masionytė 15 (6/8 dvit.), Karolina Kazočiūnaitė 14 (4/7 dvit.), Kristė Druskytė 13 (9 atk. kam.).