Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vienintelėse šeštadienio „MultiGyn“ moterų lygos B diviziono rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo Alytaus „RKL-GUT.LT“ ekipa (12-4), namuose 105:57 (20:22, 32:8, 19:14, 34:13) įveikusi Vilniaus „VK-Kamanės“ (5-11) komandą.

27
33
7
80%
8/10

Nors rungtynių pradžioje abi komandos kovojo taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio poros taškų persvarą turėjo sostinės krepšininkės, antrajame ketvirtyje viskas apsivertė.

Jį alytiškės laimėjo net 32:8, tad po ilgosios pertraukos joms beliko ramiai užbaigti mačą.

Nugalėtų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 27 taškus pelniusi Rita Žilinskaitė. Ji taip pat atkovojo 7 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus ekipai 21 tašką pelnė bei tris kamuolius atkovojo Erika Andrilionytė.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 27, Justina Razukevičiūtė 18, Akvilė Okunevičienė ir Karolina Kazočiūnaitė po 14.

„VL-Kamanė“: Erika Andrilionytė 21, Olga Fomina 9, Raminta Šakickaitė 8 (11 atk. kam.)