Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Antrajame kėlinyje varžovėms kirtį sudavusios ir nė taško pelnyti neleidusios Kauno „LSU-Aistės-2“ (18-1) MultiGyn Moterų lygos B diviziono dvikovoje iškovojo dar vieną pergalę.

19
27
100%
4/4
3

Diviziono lyderės trečiadienio vakarą išvykoje 69:51 (13:18, 21:0, 16:10, 19:23) nugalėjo Panevėžio „Naftėno-KKSC“ (10-8) krepšininkes.

Po pirmojo kėlinio 5 taškais (13:18) atsilikusi kauniečių ekipa antrojo ketvirčio metu susiėmė, pademonstravo galingą puolimą bei nepramušamą gynybą – varžovėms neleido pasižymėti, o į šeimininkių krepšį sumetė 21 tašką.

Antrąją pusę viešnios laimėjo 35:33 ir to užteko tam, kad iškovoti aštuonioliktąją pergalę.

Į pergalę laikinosios sostinės komandą vedė ir naudingiausia susitikimo krepšininkė buvo Ieva Stankevičiūtė. Žaidėja per beveik 33 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 2 pražangas, taip surinkdama 27 naudingumo balus.

„LSU-Aisčių-2“ krepšininkės rungtynėse žymiai geriau atakavo iš žaidimo, realizuodamos 47 procentus bandymų (27/57 met.). Tuo metu „Naftėno-KKSC“ žaidėjos pataikė 21 metimą iš 73 mestų ir taip atakavo 29 procentų taiklumu.

„Naftėnas-KKSC“: Kamilė Grybauskaitė 11, Justina Oficerovaitė 8 (6 atk. kam.), Šeila Gudinskaitė 7 (7 atk. kam.), Indrė Keršulytė 5 (10 atk. kam.).

„LSU-Aistės-2“: Ieva Stankevičiūtė 19 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Dalia Wydra (7 atk. kam.) ir Agnė Žižienė po 11, Eglė Žibinskaitė 9 (5 atk. kam.), …, Alma Lekevičiūtė-Kriūnienė (9 atk. kam.) ir Gerda Vaitkevičiūtė (5 rez. perd.) po 4.