Nuotr.: E. Šemiotas
Nuotr.: R. Žeimys

Per antrąją mačo dalį vos 13 taškų praleidusios Kauno „Aistės-LSMU“ Baltijos čempionato atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje 73:35 (15:14, 16:8, 18:8, 24:5) sutriuškino Klaipėdos „Fortūną“ bei pateko į Vilniuje vyksiantį finalo ketvertą.

Foto galerija

Kaunietės atsirevanšavo už pralaimėtas pirmąsias serijos rungtynes, kurias pralaimėjo 74:82. Pusfinalyje „Aistės-LSMU“ kovos su Talino „Ulikool“ ekipa.

Šeimininkės iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Deimantė Žukaitė realizavo baudas ir pataikė metimą iš po krepšio, Daugilė Šarauskaitė pridėjo dvitaškį, dar vieną metimą pataikė Kristė Druskytė ir Kauno ekipa įgijo 9 taškų persvarą (28:19).

Roko Kondratavičiaus auklėtinės reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Karolina Kazočiūnaitė pataikė iš toli, Greta Tamašauskaitė ir Kristina Masionytė pridėjo po dvitaškį ir atkarpą 14:2 laimėjusios „Aistės-LSMU“ nutolo 20 taškų atstumu (47:27).

Nugalėtojų komandoje labiausiai išsiskyrė K. Druskytė, kuri pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Finalinis Baltijos šalių čempionato ketvertas vyks kovo 9-10 dienomis Vilniuje.

„Aistės-LSMU“: Deimantė Žukaitė 16 (7/7 baudos), Kristė Druskytė 14 (5/10 dvit., 11 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 13 (3/6 trit.), Greta Tamašauskaitė 10.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 13 (5 kld.), Ligita Tamutytė 12 (2/12 trit.), Lina Mikelevičienė 7.