Nuotr.: Evaldas Šemiotas

Galingai rungtyniavusi Vaida Ruseckienė surinko dvigubą dublį ir 30 naudingumo balų, o šios patyrusios krepšininkės vedama Kauno „Aisčių-LSMU“ (11-3) ekipa MultiGyn Moterų lygoje iškovojo septintą pergalę paeiliui.

5/6

Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 77:58 (24:18, 14:13, 24:10, 15:17) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-13) krepšininkes, kurios toliau šį sezoną lieka be pergalių.

V. Ruseckienė per 32 minutes įmetė 17 taškų (6/10 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo net 5 metimus, išprovokavo 3 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

Besibaigiant antrajam kėliniui Brigita Sinickaitė smeigė tritaškį ir šiaulietės į rūbinę išėjo su 7 taškų deficitu – 31:38, tačiau jis daugiau nei dvigubai išaugo po ilgosios pertraukos.

Siautėjusios šeimininkės trečiąjį ketvirtį laimėjo 24:10 ir įgijo užtikrintą pranašumą – 62:41.

Šiaulių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Dominyka Paliulytė, surinkusi 17 taškų. Manta Urbonaitė sugriebė 11 kamuolių, o Enrika Matiukaitė – 8, iš kurių 7 – puolime.

„Aisčių-LSMU“ gretose nerungtyniavo lyderė Daugilė Šarauskaitė, kuriai buvo suteiktas poilsis.

„Aistės-LSMU“: Gabija Šegždaitė 18 (6 atk. kam., 4 kld.), Vaida Ruseckienė 17 (11 atk. kam., 5 blk.), Greta Tamašauskaitė 9.

„Šiauliai-Universitetas“: Dominyka Paliulytė 17 (6/23 metimai, 5 kld.), Brigita Sinickaitė (5/17 metimai) ir Enrika Matiukaitė (8 atk. kam.) – po 11, Gabija Janušaitė 10.