Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (1-0) komanda sezoną pradėjo galinga pergalė.

Fotogalerija

Vilnietės namuose Baltijos čempionato rungtynėse 86:54 (21:15, 21:14, 17:13, 27:12) įveikė Talino „Ulikool“ (0-1).

„Kibirkštis-MRU“ laimėjo visus ketvirčius, o geriausias buvo paskutinis kėlinys, kuris buvo laimėtas 15 taškų pranašumu.

Vilniaus klube įspūdingai žaidė Gabrielė Šulskė, kuri taikėsi į keturgubą dublį. Ji pelnė 12 taškų, atkovoto 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 10 kamuolių.

Rezultatyviausiai pasirodžiusi Kristė Druskytė per 31 minutę sumetė 20 taškų (9/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/5 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 3 kamuolius bei užfiksavo 24 balų naudingumą.

„Kibirkštis-MRU“: Kristė Druskytė 26 (8 atk. kam.), Daugilė Šarauskaitė 13 (8 atk. kam., 3 bl.), Gabrielė Šulskė (9 atk. kam., 8 rez. perd., 10 per. kam.) ir Justina Miknaitė po 12.

„Ulikool“: Sofia Kosareva 13, Annika Koster (8 atk. kam.) ir Raven Fox 12, Laura Horvatova 11.