Nuotr.: Evaldas Šemiotas/Kauno diena

Galingai antrąjį kėlinį sužaidusi Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (2-0) komanda Moterų lygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Algirdo Paulausko auklėtinės svečiuose 67:59 (11:20, 22:6, 17:14, 17:19) nugalėjo praėjusių metų čempiones Kauno „Aisčių-LSMU“ (0-1) krepšininkes.

„Kibirkštis-MRU“ antrajame kėlinyje varžovėms leido įmesti 6 taškus, pačios įmetė 22 ir taip aplenkė „Aistes-LSMU“ – po dviejų kėlinių pirmavo 33:26.

Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui, Ieva Bagdanavičienė pataikė tolimą metimą ir „Aistės-LSMU“ atsiliko 7 taškais (43:50), tačiau po 20 sekundžių Klaudija Serkevičiūtė atsakė tuo pačiu bei atstatė 10 taškų persvarą – 53:43.

Tokį pranašumą vilnietės išlaikė viso ketvirtojo kėlinio metu, o likus 2 sekundėms Dovilė Lukšienė pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 8 taškų (59:67). Visgi tai buvo pabaiga ir „Kibirkštis-MRU“ šventė pergalę.

Į pergalę „Kibirkštį-MRU“ vedė Daugilė Šarauskaitė, surinkusi dvigubą dublį. Krepšininkė per 36 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo net 5 metimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Ieva Bagdanavičienė 16 (5 atk. kam.), Gabija Šegždaitė 13 (7 atk. kam.), Dovilė Lukšienė 10.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 16 (6 rez. perd.), Daugilė Šarauskaitė 14 (11 atk. kam., 5 blk.), Kristė Druskytė 11, Justina Kraujūnaitė 9, Livija Sakevičiūtė 7 (6 atk. kam.).