Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „KM-Žalgirio“ (4-2) ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę Moterų lygos B divizione. Kaunietės trečiadienio vakarą namuose 84:41 (21:8, 17:17, 29:9, 17:7) sutriuškino penkiese rungtyniavusią Vilniaus DPV (0-6) komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Daugiausia pataiko: Saulė Mikelionytė

Kaunietės nebepavejamai atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:9 bei į paskutinį kėlinį žengė turėdamos 33 taškų pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje spurto svečių ekipai surengti nepavyko ir „KM-Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Naudingiausia kauniečių gretose buvo Urtė Čižauskaitė, kuri per 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė 20 taškų (8/11 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovių metimus ir surinko 36 naudingumo balus.

„KM-Žalgiris“: Urtė Čižauskaitė 20 (8 atk. kam., 6 per. kam., 3 blk., 36 naud. bal.), Rasa Žemantauskaitė – Matlšaitienė (6 rez. Perd.), Aistė Švėgždaitė (8 atk. kam., 4 per. kam.) ir Neda Pliatkutė (8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Simona Glinskaitė 8.

DPV: Akvilė Kačerauskaitė 14 (12 atk. kam., 7 kld.), Aurelija Geležiūnė 8 (10 atk. kam., 3 blk, 3 kld.), Aida Jasinauskaitė 4 (11 atk. kam., 6 kld.).

Kitos B diviziono rungtynės klostėsi kur kas atkakliau, o pergalę iškovojo Alytaus „RKL-GUT.LT“ (4-2) ekipa. Ji išvykoje 77:69 (16:23, 22:15, 20:12, 19:19) įveikė Panevėžio „Naftėno-R.Sargūno SG-KKSC“ (5-1) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Alytiškės saugų pranašumą susikūrė įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kai Akvilė Okunevičienė ir Gedvilė Savostaitė pelnė po dvitaškį, o Mildos Sauliūtės taiklus metimas svečių ekipai sukūrė 10 taškų pranašumą (73:63), kurio per likusias 3 minutes panevėžietės panaikinti nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo be keitimų žaidusi Gedvilė Savostaitė, kuri pelnė 23 taškus (7/8 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, 5 kartus suklydo ir surinko 37 naudingumo balus.

„Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC“: Vestina Keburytė 21 (4 rez. perd., 5 kld.), Evelina Razgutė 14 (6 rez. perd.), Šeila Gudinskaitė 13, Justina Oficerovaitė 10 (5 atk. kam.).

„RKL-GUT.LT“: Gedvilė Savostaitė (15 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld., 37 naud. bal.) ir Akvilė Okunevičienė (4 kld.) po 23, Milda Navickaitė 10, Rita Žilinskaitė 9 (6 rez. perd.), Milda Sauliūtė 8 (7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.).