Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandos krepšininkės, treneriai ir vadovai pasklido po įvairiausius Lietuvos kampelius, kur gražiausias metų šventes sutiks su savo artimiausiais žmonėmis.

Šį sezoną metami dvitaškiai

49%
29,3
Pataiko: 29,3
Taiklumas: 48,9%
Vieta lygoje: 1
Geriausias pasiekimas: 34
Blogiausias pasiekimas: 21
Daugiausia pataiko: Daugilė Šarauskaitė

Tarp šventinio šurmulio, Kalėdų eglučių puošimo, dovanų rinkimo ir susitikimų su artimiausiais žmonėmis, Vilniaus komandos atstovės pravėrė savo šventinių namų duris.

„Per metus tikrai mažai laiko skiriame artimiesiems, nes visi esame be galo užsiėmę, tokios šventės kaip Kalėdos, tai galimybė susitikti su visa šeima, pabūti kartu, – pasakojo „Kibirkšties-MRU“ žaidėja Saulė Mikelionytė. – Taip pat stengsiuosi pailsėti. Žinoma, o kokios šventės be maisto… Labai mėgstu valgyti, tikrai neatsisakysiu močiutės pagamintų patiekalų. Iš tikrųjų tradicija galėčiau vadinti tai, kad kiekvienais metais Kūčias ir Kalėdas švenčiame pas močiutę ir senelį, keičiamės dovanomis.“

„Mano šeimai Kalėdos yra svarbiausia metų šventė, – teigė gynėja Klaudija Serkevičiūtė. – Ir mūsų tradicijos nesikeičia. Kūčias minime namuose jaukiai su šeima. Po vakarienės važiuojame į Prisikėlimo bažnyčią, į vakarines mišias, uždegame žvakutes, pasikrauname ramybės, nes nuo šiuolaikinio gyvenimo tempo dažnai nieko nespėjame, nerandame laiko vieni kitiems, todėl Kūčios yra savita šeimos šventė, kai reikia sustoti, apkabinti, apgalvoti ir, svarbiausia, padėkoti už tai, ką turime.

O Kalėdos man asocijuojasi su giminės švente, nes žinau, kad susirinks visa giminė. Tai ši diena būna smagesnė, su daugiau juoko, daug gerų emocijų.“

„Mūsų šeimos planai tokie patys, kaip ir kiekvienais metais – leisime laiką su artimiausiais. Visa šeima susirenka Kūčių vakarienės, gaminame 12 patiekalų“, – vardino Livija Sakevičiūtė.

„Per šventes visada stengiuosi aplankyti visą savo šeimą, tad kaip ir kasmet Kūčios bus Šiauliuose, o Kalėdos Vilniuje, – sakė Gabrielė Šulskė. – Visada šeimoje per Kūčias stengiamės paragauti visų dvylikos patiekalų, apsikeičiame dovanomis ir tiesiog jaukiai leidžiame kartu laiką.“

„Kibirkšties-MRU“ krepšininkėms, kaip ir kiekvienas iš mūsų, turi savo mėgstamiausius tradicinius patiekalus, be kurių neįsivaizduoja šventinio laikotarpio.

„Kad ir kaip juokingai skambėtų, bet švenčių neįsivaizduoju be silkės, kurios aš pati net nevalgau, bet jei jos nebūtų, tikrai nustebčiau“, – juokėsi G.Šulskė.

„Švenčių negalėčiau įsivaizduoti be krabų mišrainės ir tinginio pyrago, tikriausiai dar nebuvo nei vienų Kalėdų, kad šių patiekalų nebūtų ant stalo. Esu didelė maisto fanatikė, per šventes nesikuklinu ir paragauju visų patiekalų“, – šypsojosi S.Mikelionytė.

„Mano švenčių patiekalas yra… Nusijuokiau net, kas pirmas šovė į galvą. Kalėdaitis per Kūčias, nes visą kitą maistą per metus paragauji, o kalėdaičių spėju pasiilgti“, – sakė K.Serkevičiūtė.

„Švenčių neįsivaizduoju be krikšto mamos gaminamų želinių desertų“, – sakė L.Sakevičiūtė.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Turnyrinė lentelė Perg. Pral.
A
1 2 0
2 1 0
3 0 2
4 0 1
5 0 0
 
Rėmėjai


Informaciniai Rėmėjai