Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Pergalę Moterų lygos A divizione iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (4-4) krepšininkės, kurios antrojo varžybų rato pabaigoje išvykoje 81:67 (22:15, 19:21, 20:15, 20:16) nugalėjo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-8) komandą.

Fotogalerija

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai iki jo pabaigos likus 4 minutėms „Kibirkštis-VKM“ atsiliko vos dviem taškais (45:47), tačiau tuomet klaipėdietės spurtavo 14:6 ir po trijų ketvirčių atsiliko 10 taškų – 51:61.

Lemiamame kėlinyje daug intrigos nebeliko – „Kibirkštis-VKM“ varžovių nebepasivijo, o ketvirtį laimėjusi „Neptūno“ komanda šventė pergalę.

„Neptūno“ ekipoje pirmuoju smuiku griežė Agnė Černeckytė, kuris per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 3/7 trit., 2/8 baud. met.), išprovokavo 9 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Tuo metu Audronė Zdanevičiūtė buvo absoliuti „Kibirkšties-VKM“ lyderė – per 34 minutes įmetė 27 taškus (5/15 dvit., 5/11 trit., 2/5 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 6 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei užfiksavo 27 balų efektyvumą.

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė 27 (5/11 trit., 9 atk. kam., 6 per. kam., 7 išprov. praž., 27 naud. bal.), Dominyka Gerkytė 10 (5 išprov. praž.), Aušrinė Belickaitė 9, ..., Emilija Grigaliūnaitė 5 (9 atk. kam.).

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 25 (9 išprov. praž.), Ligita Tamutytė 17 (10 atk. kam., 22 naud. bal.), Dovilė Jankauskaite 11, Dovilė Lukšienė 9 (8 rez. perd., 5 atk. kam.), Brigita Gudelionytė 7 (16 atk. kam.).