Nuotr.: E.Šemiotas
Nuotr. E.Šemiotas

Kauno „Aisčių-LSMU“ komanda vyriausiojo trenerio pareigose išsaugojo Roką Kondratavičių. Su klubo vadovu Petru Aleksoniu krepšinio specialistas sukirto rankomis dar vienam sezonui.

Šį sezoną metami tritaškiai

35%
8,0
Pataiko: 8,0
Taiklumas: 34,8%
Vieta lygoje: 1
Geriausias pasiekimas: 8
Blogiausias pasiekimas: 8
Daugiausia pataiko: Gabija Šegždaitė

Karjerą „Aisčių-LSMU“ komandoje nuo vyr. trenerio asistento pozicijos 2016 m. pradėjęs R. Kondratavičius 2017-2018 m. sezone brėžinių lentą perėmė į savo rankas. Po trijų sezonų, praleistų diriguojant kaunietėms, ši vasara galėjo būti kupina pokyčių, tačiau atmetęs kelių NKL klubų pasiūlymus krepšinio specialistas ir toliau pluš „Aisčių-LSMU“ gretose.

„Turėjau pasiūlymą darbuotis NKL lygoje, užimti vyr.trenerio vietą. Rimtai svarsčiau priimti pasiūlymą iš NKL, tačiau „Aistės-LSMU“ rodė didžiulį norą ir toliau matyti mane komandoje, todėl praktiškai paskutinę sekundę priėmiau sprendimą likti. Dėl to tikrai labai džiaugiuosi. Dabar bus galima kibti į darbus komplektuojant komandą ir ruošiantis naujam sezonui“, – sprendimą likti kauniečių ekipoje komentavo strategas. 

R. Kondratavičiaus apsisprendimo likti svarbą pabrėžė ir „Aisčių-LSMU“ komandos direktorius Petras Aleksonis.

„Mes, kaip organizacija, džiaugiamės, jog Rokas toliau vadovaus Kauno ekipai, džiaugiamės pradėtų darbų tęstinumu, – sakė komandos vadovas. – Moterų lygoje treneris pastaraisiais sezonais kartu su organizacija rodo puikius rezultatus, yra subrendęs rimtiems iššūkiams. Tad nenuostabu, jog sulaukia dėmesio ir iš vyrų klubų. Pastaruosius kelerius metus klube su trenerių kolektyvu turime bendrus sutarimus, aiškų rakursą, ko siekiame, esame nusistatę konkrečius kriterijus tikslams pasiekti ir visa tai veikia rezultatyviai.

Dėliojant sudėtį naujam sezonui vyriausiojo trenerio pozicija buvo vienas prioritetinių klausimų. Pasikartosiu, džiaugiamės išsaugoję Roką, dabar kartu pasiraitoję rankoves dirbame toliau. Laukia daug darbo įvairiomis kryptimis: tiek komandos komplektacijos darbuose, tiek biudžeto surinkime.”

Vasarą kauniečių ekipos strategas ne tik dėlioja komandos komplektacijos gaires naujam sezonui, bet ir užsiima individualiu bei grupiniu jaunimo krepšinio įgūdžių lavinimu.

„Šią vasara su dviem gerais kolegomis, tikrais savo darbo profesionalais, Simu Juraičiu ir Pauliumi Malašausku, įkūrėme individualių ir grupinių treniruočių platformą „Swishnite“, skirtą krepšininkams, ypač jaunosioms krepšininkėms.

Projektas naujas, bet jau dabar viršija mūsų išsikeltus pirmų metų lūkesčius, kadangi su kiekviena diena norinčių individualiai pagerinti savo krepšinio techniką gretos didėja“, – kalbėjo R. Kondratavičius.

Matydamas naujo projekto potencialą, jis su kolegomis liepos 20-24 d. organizuos ir jaunimo stovyklą.

„Nusprendėme organizuoti individualių įgūdžių tobulinimo stovyklą, kadangi jaunų žaidėjų, norinčių gerinti savo individualius sugebėjimus aikštelėje, yra nemažai. Galbūt ne visi iš jų turi finansines galimybes tobulėti privačiais su treneriais, todėl ši „Swishnite“ stovykla kainos ir kokybės prasme yra labai gera proga savaitę laiko padirbėti gerinant savo krepšinio įgūdžius. Todėl kviečiame visus, ypač merginas, prisijungti į stovyklą ir naudingai praleisti savaitę, tobulinant savo individualų meistriškumą“, – tęsė jis.

Paklaustas, kiek mato potencialo tarp „Swishnite“ platformoje tobulėjančių jaunųjų krepšininkių, „Aisčių-LSMU“ strategas išliko santūresnis: „Šiuo metu pas mus merginų sportuoja nedaug, daugiausiai tai profesionalės, žaidžiančios Moterų lygoje arba užsienio aukščiausiose lygose.

Šios merginos turi daug potencialo kilti į aukštą lygį arba jame jau yra. Daugiau jaunesnio amžiaus merginų tikimės sulaukti būtent mūsų organizuojamoje stovykloje. Ten galėsime įvertinti jų dabartinį pasirengimo lygį, padėti tobulėti.

Manau, viena iš problemų, kodėl mūsų merginų krepšinio lygis nekyla į dar aukštesnį lygį, yra ta, kad vasaros metu jos vis dar nepakankamai investuoja į save, savo bendrų įgūdžių ir pavienių krepšinio elementų tobulinimą. Sezono metu tam padaryti nėra laiko, todėl vasara yra geriausias laikas tobulėti aikštelėje. Bet tikrai galima pastebėti, jog situacija keičiasi, vis daugiau merginų, svajojančių apie aukščiausią lygį, rimtai žiūri į individualių krepšinio įgūdžių tobulinimą.“

Nors iki sezono pradžios dar likę nemažai laiko, R. Kondratavičius jau dėlioja gaires 2020-2021 metams.

„Galima sakyti, nuo sutarties pasirašymo dienos pradėjau galvoti ir dėliotis kito sezono kontūrus. Dabar sėsime su komandos direktoriumi ir planuosime artėjančio sezono komandos sudėtį, nors šioje stadijoje tai daryti nebus lengva, yra neaiškumu dėl komandos būsimo sezono biudžeto. Bet, kaip ir kiekvienais metais, būsime ambicingi ir taikysime tik į aukščiausias vietas“, – komentavo kauniečių specialistas.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Turnyrinė lentelė Perg. Pral.
A
1 10 0
2 7 3
3 7 3
4 4 6
5 2 8
6 0 10
 
Rėmėjai


Informaciniai Rėmėjai