Nuotr.: bcsiauliai.lt
Nuotr. bcsiauliai.lt

Tęsianti pasiruošimą naujajam Baltijos lygos (WBBL) ir „Huawei Moterų lygos“ sezonui „Šiaulių-Vilmers“ moterų komanda sužaidė paskutines draugiškas rungtynes.

Sostinėje šiaulietės išmėgino jėgas su praėjusiais metais Lietuvos čempione tapusia „Kibirkštimi-MRU“. Dvikova baigėsi Vilniaus klubo pergale 87:52 (19:8, 22:9, 20:20, 26:15).

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržusios vilnietės dar pirmajame kėlinuke įgijo dviženklį pranašumą, o prieš pat ilgąją pertrauką be atsako įmetusios 13 taškų netruko persvarą padvigubinti (39:15).

Iki pertraukos buksavusios puolime „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkės sužaidė puikų trečiąjį ketvirtį, kai niekuo nenusileido savo varžovėms, ir jame surinko daugiau tašku nei per du pirmuosius kėlinukus – 61:37, likus žaisti paskutines 10 minučių.

Paskutinio ketvirčio pradžioje sostinės ekipa darsyk spurtavo, o skirtumas perkopė 30 taškų ribą.

„Pirmoje pusėje krepšys mums buvo kaip užrištas, iš žaidimo pataikėme vos 5 metimus. Po ilgosios pertraukos situacija aikštėje buvo kur kas geresnė. Nors ne viskas pavyko, tačiau atliktos korekcijos padėjo žaidėjoms atsiskleisti, todėl su labai pajėgia varžovių komanda žaidėme ir kovėmės jau kaip lygios su lygiomis“, – po mačo sakė komandos vyr. treneris Tomas Keršis.

„Šiauliams-Vilmers” taškus pelnė: Donica Cosby 20, Katrina Trankale 13, Danguolė Pupkevičiūtė 7, Evelina Razgutė 5, Ahyiona Vason 3, Klaudija Janionytė 2, Urtė Bukauskaitė ir Enrika Matiukaitė po 1. Brigita Rimkevičiūtė ir Justina Oficerovaitė nepasižymėjo.

„Kibirkšties-MRU“ gretose išsiskyrė po 16 taškų surinkusios Gabrielė Šulskė ir Eglė Zabockaitė, Livija Sakevičiūtė pridėjo 15 taškų.

Anksčiau pasiruošimo cikle sužaistose rungtynėse „Šiauliai-Vilmers“ 49:78 nusileido Rygos TTT (Latvija), 37:85 – Kamensko „SC Prometey“ (Ukraina) ir 60:63 – Rygos RSU (Latvija) komandoms.

Naująjį sezoną „Šiauliai-Vilmers“ pradės Estijoje spalio 8-9 dienomis, kur sužais dvejas Baltijos lygos rungtynes su Talino Universiteto ir „TalTech“ komandomis.