Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Pasiruošimą 2021-2022 metų sezonui baigianti ir naująjį sezoną pasitinkanti Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ paskelbė komandos galutinę sudėtį. Klubas išsaugojo visą personalą, bet prarado tris svarbias žaidėjas.

Kaip ir praėjusį sezoną ekipai vadovaus Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Tomas Butkevičius. Fizine žaidėjų būkle rūpinsis Edvinas Goris, o sveikata – Kotryna Kairytė.

Ekipos strategė komandą papildė keturiomis jaunomis krepšininkėmis – Sintija Aukštikalnyte, Daniele Paunksnyte, Akvile Babraityte, Austėja Babraitis.

„Tikiuosi, kad per pirmą pusmetį sutvirtėsime fiziškai, išmoksime treniruočių darbo etikos ir, žinoma, tikiuosi įsiliejimo į mūsų kolektyvą, – apie komandos naujokes pasakojo J. Štreimikytė-Virbickienė. – Linkiu šį sezoną prisijungusioms žaidėjoms gautą žaidimo laiką išnaudoti aikštelėje drąsiai ir pilnu pajėgumu.“

J. Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamą ekipą sudaro 14 krepšininkių. Be minėtų naujokių dublerinėje Vilniaus sudėtyje lieka: Amalija Pašajevaitė, Gintarė Buškevičiūtė, Salomėja Latvytė, Gabrielė Sederevičiūtė, Gerda Raulušaitytė, Ugnė Sirtautaitė, Ugnė Grigaliūnaitė, Eva Pernavaitė, Urtė Ratavičiūtė ir Gabija Strolytė.

Nuotr. Augustas Didžgalvis

Kryptingas ir sistemingas „Kibirkšties-VKM“ trenerių štabo darbas 2020 metais suteikė galimybę tuo metu dublerių komandos lyderei Audronei Zdanevičiūtei persikelti į pagrindinės ekipos gretas.

Šią vasarą identiškas scenarijus pasikartojo. Nors komandai teko atsisveikinti su viena iš ekipos lyderių Dominyka Gerkyte, ji sulaukė gerų žinių iš „Kibirkšties“ komandos vadovo. D. Gerkytė šią vasarą papildė „Kibirkšties-MRU“ ekipą.

„Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir šį – į pagrindinę komandą perėjo rezultatyviausia mūsų ekipos žaidėja Dominyka Gerkytė. Taip pat netekome dar dviejų svarbių žaidėjų, kurios nusprendė skirti daugiau dėmesio mokslams, – situaciją apie komandos pakitimus komentavo strategė. – Netekome trijų mums labai svarbių žaidėjų, kurias pakeitė keturios naujokės 14-15 metų amžiaus.“

„Šį sezoną komandoje turime tris grupes – senbuves, kurioms tai bus trečias sezonas ir būtent joms teks perimti pagrindinį krūvį, viduriuką (antrąjį sezoną rungtyniausiančios žaidėjos), kurioms teks daugiau žaidybinio laiko ir atsakomybių, ir naujokes, kurioms teks greitai mokytis ir vytis.

Kol kas yra didelis skirtumas tarp senbuvių ir naujokių, kas išbalansuoja tiek treniruočių, tiek žaidimo kokybę. Didžiąją dalį komandos sudaro 16 metų amžiaus ir jaunesnės, o tai sufleruoja, kad nusimato daug žaidimo bangavimo.

Žaidimo kokybė ir rezultatai labai priklausys, kaip greitai pavyks suderinti mano minėtas tris grupes (senbuvių, viduriuko ir naujokių). Jeigu būtume išlaikę Dominyką, Aistę ir Emiliją – tikrai būtume galėjusios tapti konkurencingos visoms komandoms, tačiau turėsime daug darbų pradėti iš naujo ir stipraus proveržio gali tekti palaukti. Šiai dienai mūsų tikslas tobulėti kiekvieną dieną ir per kiekvienas rungtynes.“ – išsamiai pakomentavo Štreimikytė-Virbickienė.

Jau šį penktadienį vilnietės išvyksta į Klaipėdą, kur 18 val. atidarys naująjį sezoną ir susitiks su „Neptūno“ krepšininkėmis.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Turnyrinė lentelė Perg. Pral.
A
1 10 0
2 7 3
3 7 3
4 4 6
5 2 8
6 0 10
 
Rėmėjai


Informaciniai Rėmėjai