Nuotr.: Vainius Sodeika

Pergalę per pratęsimą „Douglas Baltijos čempionate“ iškovojo Vilniaus Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (3-0) krepšininkės.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 78:74 (20:23, 21:18, 10:19, 19:10, 8:4) palaužė Talino „Ulikool“ (1-3) ekipą.

Nugalėtojas į pergalę vedė Karolina Kazočiūnaitė, kuri pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Vilnietės turėjo tik 2 taškų deficitą (49:51), tačiau tuomet 12:2 spurtavo „Ulikool“ ekipa ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 9 taškų pranašumą (60:51).

Vis tik sostinės krepšininkės nepasimetė ir kilo į lemiamą šturmą ir pagrinde K. Kazočiūnaitės bei Eglės Zabotkaitės pastangomis likus minutei išlygino rezultatą (70:70). Per likusį laiką komandos apsikeitė netaikliais metimais, o pergalę išplėšti galėjęs K. Kazočiūnaitės tritaškis tikslo nepasiekė ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pridėtą laiką geriau pradėjo Vilnietės, kurios po Livijos Sakevičiūtės, Justinos Miknaitės bei Camille Droguet taškų įgijo 7 taškų persvarą (78:71). Talino ekipai tritaškį pataikė Jane Svilberg ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (74:78), tačiau to neužteko ir pergalę šventė „Kibirkšties-MRU“ ekipa.

„Kibirkšties-MRU“: Kamilė Kazočiūnaitė 22 (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud., 25 naud. bal.), Eglė Zabotkaitė 15 (3/8 trit., 10 atk. kam.), Camille Droguet 14 (6/8 dvit.), Livija Sakevičiūtė 11 (10 atk. kam.), Justina Miknaitė 9.

„Ulikool“: Laina Mesila-Kaarmann 24 (5/13 dvit., 4/6 trit., 2/4 baud., 10 atk. kam.), Merike Anderson 22 (3/4 dvit., 4/14 trit., 11 atk. kam.), Jane Svilberg 14, Brigit Piibur 8.