Nuotr.: Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas“ (5-0) „Douglas Baltijos čempionate“ iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Fotogalerija

Andros Gabalytės auklėtinės namuose 93:66 (36:15, 19:13, 16:20, 22:18) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-5) krepšininkes.

Reikalus šeimininkės sutvarkė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško persvara (36:15) ir iniciatyvos iš rankų nebepaleido.

„Neptūną“ į pergalę vedė Savannah Plentovich, kuri per 17 minučių pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Maisa Pereira Dias taip pat pridėjo 18 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Laurita Jurčiūtė, kurios sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (5/8 dvit., 3/14 trit., 8/9 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Neptūnas“: Savannah Plentovich (6/7 dvit.) ir Maisa Pereira Dias (4/8 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.) po 18, Agnė Černeckytė 17 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Ligita Tamutytė 11 (4/4 dvit., 1/7 trit., 5 rez. perd.), Allison Zalin 9 (3/7 dvit., 12 atk. kam.), Dominyka Paliulytė 8 (4/7 dvit., 5 kld.), Dalia Donskichytė 7 (11 rez. perd., 5 per. kam., 6 kld.).

LCC: Laurita Jurčiūtė 27 (5/8 dvit., 3/14 trit., 8/9 baud., 6 rez. perd., 6 kld., 25 naud.), Gustė Drakšaitė 17 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Austė Jurevičiūtė 13 (3/7 trit., 5 atk. kam., 5 kld.).