Nuotr.: Gintaras Šiuparys

Baltijos čempionate susitiko dvi lietuvių komandos, tačiau užtikrintą pergalę iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (10-9).

Fotogalerija

Lauryno Dulinsko auklėtinės svečiuose 82:56 (26:17, 18:14, 22:15, 16:10) įveikė Šiaulių „Šiaulius-Vilmers“ (9-10).

Į pergalę kaunietes vedė Martyna Petrėnaitė, kuri per 19 minučių pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose taip pat išsiskyrė Gedvilė Savostaitė. Ji per 17 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Šiaulių ekipą bandė gelbėti Ahiyona Vason, kuri per 29 minutes pelnė 19 taškų (6/10 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Nuo pat rungtynių pradžios kaunietės diktavo rungtynių ritmą – po pirmojo kėlinio susikrovė 9 taškų pranašumą (26:17), kurį iki ilgosios pertraukos sugebėjo dar šiek tiek padidinti (44:31).

Trečiajame ketvirtyje „Aistės-LSMU“ apsukų nemažino ir iki lemiamo kėlinio įgijo 20 taškų persvarą (66:46), kurios panaikinti per likusį laiką šiaulietės nesugebėjo.

Kauniečių ekipoje prie pergalės svariai prisidėjo atsarginių suolelis, kuris bendrai pelnė 29 taškus. Tuo metu namų komandoje nuo suolo kylančios krepšininkės sukrapštė kur kas mažiau – 12 taškų.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 14, Gedvilė Savostaitė 12 (3/4 dvit., 5 atkv. kam., 18 naud. bal.), Gintarė Paulauskaitė ir Kristė Timofejeva po 10.

„Šiauliai-Vilmers“: Ahiyona Vason 19, Brigita Rimkevičiūtė 8 (2/7 dvit., 1/2 trit.), Viltė Andrunavičiūtė 6 (2/6 dvit., 2/4 baud.).