Pergalę Baltijos čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (16-5).

40%
4/10
Atkovoti kamuoliai
8

Andros Gabalytės auklėtinės išvykoje 85:67 (18:16, 32:15, 19:16, 16:20) pranoko Talino „Ulikool“ (9-12).

Rungtynes klaipėdietės perlaužė antrajame ketvirtyje, kuomet surengė įspūdingą spurtą 32:15 ir į pertrauką išėjo turėdamos 19 taškų pranašumą (50:31), kurio užteko pergalei.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 20 taškų (4/4 dvit., 4/10 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Talino komandai Laina Mesila-Kaarmann per 35 minutes pelnė 27 taškus (11/20 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Ulikool“: Laina Mesila-Kaarmann 27 (11/20 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 3 blok.), Birgit Piibur 19 (6/10 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Anette Laura Toks 8, Merike Anderson 7 (1/5 trit., 9 rez. perd., 9 kld.).

„Neptūnas“: Savannah Plentovich 20 (4/4 dvit., 4/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 25 naud.), Agnė Černeckytė 15 (3/7 trit.), Ligita Tamutytė 14 (4/6 dvit.), Dalia Donskichytė 12 (2/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Andra Gabalytė 9 (2/5 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).