Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Revanšą pasiekusios Vilniaus universiteto merginos žengė Moterų lygos B diviziono finalo ketvertą.

14
15
Blokuoti metimai
2
75%
6/8

Loretos Berūkštienės auklėtinės namie 64:50 (19:15, 17:14, 16:10, 12:11) nugalėjo Vilniaus „BC 7bet“.

Serijoje iš dvejų rungtynių Vilniaus universiteto ekipai reikėjo pergalės bent 6 taškų pranašumu, nes išvykoje nusileista 48:53.

B diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 23-24 dienomis Vilniuje.

Vilniaus universitetas reguliariajame sezone finišavo ketvirtas (12-8), o „BC 7bet“ ekipa – ketvirta (11-9).

Vilniaus universiteto komandai Ieva Savickaitė per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/11 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Svečių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Eglė Jucevičiūtė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 5 taškai (1/6 dvit., 3/4 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

VU: Ieva Savickaitė 14 (4/11 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Ugnė Kučinskaitė 12 (5/19 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.), Lea-Sophie Maria Pfeifer 9 (3/8 trit.), Karolina Aidukaitė 7 (5/5 baud., 4 kld.).

„BC 7bet“: Amalija Pašajevaitė (2/7 dvit., 11 kld.) ir Vakarė Stankevičiūtė (1/7 trit.) po 10, Gabrielė Sederevičiūtė 8 (4/5 dvit.), Monika Aleksaitė 7 (2/4 trit., 6 kld.).