Nuotr.: Aistė Adomaitytė
Nuotr. Aistė Adomaitytė

„Šiaulių-Vilmers“ (0-1) ekipa Baltijos čempionato starte patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

19
35
10
5

Romualdo Petronio auklėtinės namie 65:76 (16:15, 19:17, 15:22, 15:22) nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ (1-0) klubui.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje šiaulietės dar kovojo taškas į tašką (50:49), bet viešnios iš Latvijos prieš lemiamą kėlinį perėmė rungtynių kontrolę (54:50).

Ketvirtajame kėlinyje latvės tęsė pradėtą spurtą ir po Sanijos Brikmane tritaškio likus 5 minutėms iki mačo pabaigos įgijo dviženklę persvarą (64:53), kurios „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkėms nebepavyko panaikinti.

Šiaulių ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė legionierė Morgan Lenahan, kuri per 27 minutes pelnė 18 taškų (8/14 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

Liepojos ekipai Paula Kleščova per 28 minutes surinko 19 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 35 naudingumo balus.

„Šiauliai-Vilmers“: Morgan Lenahan 18 (8/14 dvit., 4 rez. perd.), Enrika Matiukaitė 16 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Rūta Stipra 15 (5/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Brigita Rimkevičiūtė 9 (3/4 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Danguolė Pupkevičiūtė 7 (1/6 trit., 6 rez. perd., 8 kld.).

„Liepaja/LSSS“: Enija Kivite 21 (4/11 dvit., 4/9 trit., 10 atk. kam., 5 kld.), Paula Kleščova 19 (5/11 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 10 per. kam., 35 naud.), Deina Minajeva 10 (5/6 baud., 5 atk. kam.), Daniela Grigorjeva (2/7 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.) ir Sanija Brikmane (2/7 trit.) po 9.