Nuotr.: LCC Moose Basketball
Nuotr. LCC Moose Basketball

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (2-2) iškovojo antrąją pergalę Baltijos čempionate. Viliaus Stanišausko auklėtinės namie 75:59 (14:12, 14:12, 18:19, 29:16) nugalėjo Daugpilio universiteto (1-4) atstoves.

23
24
Blokuoti metimai
2
6

Antrajame kėlinyje Klaipėdos ekipa įgijo 8 taškų persvarą (26:18), bet viešnios iš Latvijos netrukus atsitiesė ir lygino rezultatą (34:34).

Likus 7 minutėms iki mačo pabaigos Elizabete Bulane pataikė dvitaškį ir vėl padidino klaipėdiečių atotrūkį (55:48), o vėliau jos ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (63:52).

Per likusias puspenktos minutės Daugpilio krepšininkės rimtesnio pasipriešinimo nebesukūrė.

Klaipėdos komandai Laurita Jurčiūtė per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Erica Meyer, kurios sąskaitoje per 21 minutę buvo 11 taškų (5/7 dvit., 1/5 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 14 naudingumo balų.

LCC: Laurita Jurčiūtė 23 (7/12 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.), Elizabete Bulane 16 (4/8 dvit., 1/9 trit., 5/8 baud., 5 atk. kam.), Salome Cordinier 10 (2/5 trit.), Maiara Pereira Dias 9 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Kateryna Chikaodiri Dike (8 atk. kam.) ir Gustė Drakšaitė (6 atk. kam.) po 7.

Daugpilio universitetas: Valerija Baranovska 17 (4/10 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 6 kld.), Snežana Gleba 12 (3/8 dvit., 4 per. kam.), Erica Meyer 11 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Eveline Kraveca 9 (2/4 trit., 5 atk. kam.).