Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr. Aistės-LSMU

Tyra Marie Buss pelnė 27 taškus ir jos vedama Kauno „Aistės-LSMU“ (2-2) iškovojo antrąją pergalę Baltijos čempionate. Kauno klubas išvykoje 83:56 (20:15, 30:12, 18:12, 15:17) nugalėjo Daugpilio universiteto (1-5) krepšininkes.

7/10

Kauno komanda antrajame kėlinyje sukūrė spurtą 24:4 ir po Gedvilės Savostaitės dvitaškio įgijo rekordinę 22 taškų persvarą (44:22).

Antroje rungtynių pusėje kaunietės nemažino apsukų – toliau sėkmingai tolo nuo latvių ir pasiekė triuškinančią pergalę.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė T. Marie Buss, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 27 taškai (7/10 dvit., 3/10 trit., 4/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Daugpilio komandai Valerija Baranovska per 28 minutes pelnė 24 taškus (2/6 dvit., 6/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

Daugpilio universitetas: Valerija Baranovska 24 (6/6 trit., 3 per. kam., 5 kld.), Katrina Eva Millere 9 (5 atk. kam.).

„Aistės-LSMU“: Tyra Marie Buss 27 (7/10 dvit., 3/10 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud.), Gintarė Paulauskaitė 10 (2 blok.), Gedvilė Savostaitė 9 (15 atk. kam.), Urtė Čižauskaitė 8 (4/5 dvit., 2 blok.).