Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Linda Victorine Ndoli surinko dvigubą dublį ir jos vedama Klaipėdos „Neptūno“ (8-0) ekipa iškovojo aštuntąją pergalę Baltijos moterų čempionate.

„Neptūnas“ namie 72:56 (18:19, 21:13, 23:12, 10:12) įveikė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (4-3) krepšininkes.

Lemiamą atkarpą „Neptūnas“ surengė trečiajame kėlinyje, kuomet spurtavo 23:12 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (62:44).

„Neptūno“ komandai L. V. Ndoli per 30 minučių pelnė 18 taškų (9/13 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ligita Tamutytė, per 24 minutes pelniusi 19 taškų (3/7 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

LCC komandoje išsiskyrė Kateryna Chikaodiri Dike, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 19 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

„Neptūnas“: Ligita Tamutytė 19 (3/7 dvit., 4/6 trit.), Linda Victorine Ndoli 18 (9/13 dvit., 15 atk. kam., 2 blok., 26 naud.), Viktoria Balaban 14 (4/7 trit., 4 per. kam.).

LCC: Kateryna Chikaodiri Dike 14 (5/11 dvit., 19 atk. kam., 3 per. kam., 26 naud.), Laurita Jurčiūtė 13 (5/10 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Elizabete Bulane 9 (2/9 dvit., 1/7 trit.).