Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (6-3) iškovojo šeštąją pergalę Baltijos čempionate.

27
37
67%
10/15
64%
7/11

Viliaus Stanišausko auklėtinės savo aikštėje 72:51 (14:16, 18:13, 22:12, 18:10) užtikrintai įveikė Rygos TTT (3-5).

Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 3 taškai – 32:29, tačiau po ilgosios pertraukos spurtavusios klaipėdietės trečiajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą (43:31).

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkių pranašumas išaugo iki 21 taško (62:41), kurį jos išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Klaipėdos komandai Maisa Dias per 29 minutes pelnė 27 taškus (7/11 dvit., 1/1 trit., 10/15 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Gunta Baško, kurios sąskaitoje per 30 minučių buvo 18 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

LCC: Maisa Dias 27 (7/11 dvit., 10/15 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 37 naud.), Elizabete Bulane 13 (3/8 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kateryna Dike 11 (5/9 dvit., 12 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 9 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Polina Korbut 7 (1/5 trit., 6 atk. kam.).

TTT: Gunta Baško 18 (4/7 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam., 2 blok.), Kate Vilka 10 (0/6 trit., 6/6 baud.), Estere Petrus 9, Marta Miščenko 8 (3/10 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 4 kld.).