Nuotr.: Saulius Čirba
Nuotr. Saulius Čirba

Vilniaus „Kibirkšties“ (2-3) ekipa po pertraukos sugrįžo į Europos taurės kovas, tačiau nesėkmingai.

Daugiausia pataiko: Gintarė Petronytė

Ketvirtadienio vakarą Gitauto Kievino auklėtinės išvykoje surėmė ginklus su Ašdodo „Maccabi“ (2-3) ekipa. Trečiajame kėlinyje į duobę kritusios vilnietės 75:85 (16:15, 20:24, 13:30, 26:16) nesugebėjo atsirevanšuoti Ašdodo ekipai.

Rungtynių pradžioje vilnietės buksavo tiek puolime, tiek gynyboje – 3:12. Tokia pradžia nepatiko lietuvių vyriausiajam treneriui, kuris privalėjo sustabdyti žaidimą ir sušaukti savo kariauną į pasitarimą. Minutės pertraukėlė sostinės klubo žaidėjoms išėjo į naudą – vilnietės spurtavo 10:1 ir perlaužė rungtynių rezultatą savo naudai – 16:15.

Antrąjį kėlinį energingai pradėjo Laura Juškaitė, kuri pelnė 4 taškus paeiliui, tačiau didžiąją ketvirčio dalį ant parketo virė kova ir fiziškumas. Kėlinio pabaigoje „Maccabi“ smeigė tris tritaškius paeiliui ir susikrovė 10 taškų pranašumą (29:39). Visgi „Kibirškties“ krepšininkės nepasimetė ir likus žaisti 60 sekundžių iki ketvirčio pabaigos ištirpdė atsilikimą iki 3 taškų (36:39).

Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis“ krito į duobę. Varžovės užsuko uraganinį puolimą ir per kėlinį pelnė 30 taškų, tuo metu vilnietės atsakė – vos 13. Dėl to G. Kievino auklėtinės įgijo 20 taškų deficitą – 49:69.

Ketvirtajame kėlinyje vilnietės nesugebėjo spurtuoti ir sukurti svajonių sugrįžimo. Nuaidėjus rungtynių sirenai rezultatu 75:85 „Kibirkštis“ nusileido „Maccabi“ ekipai.

Galingo dvigubo dublio ritmu vilniečių gretose rungtyniavo Gintarė Petronytė, kuri per 37 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 20 (15 atk. kam.), Laura Juškaitė 18, Rachel Theriot 15, Gintarė Mažionytė 10 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: Shatori Walker-Kimbrough 24 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Kalani Brown 17 (8 atk. kam.), May Dayan 12, Tal Sahar 11.