Klaipėdos „Neptūnas“ (10-2) patyrė antrąją nesėkmę Baltijos čempionate.

35
13
64%
7/11

Pajūrio ekipa namuose 57:74 (14:18, 17:17, 7:21, 19:18) nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ (7-5) krepšininkėms.

Pirmoji rungtynių pusėje klostėsi apylygiai, Martyno Airošiaus auklėtinės po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų deficitą – 31:35.

Visgi trečiajame kėlinyje į priekį šovė viešnios. Liepojos krepšininkės trečiajame ketvirtyje laimėjo atkarpą 15:3 ir susikrovė užtikrintą persvarą – 58:38. Latvės trečiąjį kėlinį laimėjo 21:7.

Klaipėdietės lemiamame ketvirtyje varžovių pavyti nebesugebėjo bei patyrė antrąją nesėkmę Baltijos čempionate.

Klaipėdos komandai Saulė Mikelionytė per 29 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 2/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Latvijos ekipoje išsiskyrė Paula Kleščova, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 27 taškai (7/11 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai.

„Neptūnas“: Saulė Mikelionytė 12 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Dalia Donskichytė 11 (3/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Brigita Sinickaitė 10 (2/6 trit.), Viktoria Balaban 8 (0/6 trit., 5 kld.).

„Liepaja/LSSS“: Paula Kleščova 27 (7/11 dvit., 3/4 trit., 13 atk. kam., 5 kld., 35 naud.), Madara Šmite 12 (6/12 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Raivita Koreņikaka 10 (4/11 dvit., 10 atk. kam.), Daniela Grigorjeva (5 atk. kam., 2 blok.) ir Enija Kyvytė (2/9 dvit., 1/8 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.) po 7.