Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

Rūta Šilinytė pelnė 27 taškus ir jos vedama Akmenės r.„SC-„Patriots“ (3-8) iškovojo trečiąją pergalę B divizione.

27
32
16
57%
8/14

Akmenės r. klubas išvykoje 84:59 (20:14, 18:19, 30:14, 16:12) įveikė Vilniaus „Kamanę“ (1-9) ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Akmenės r. ekipos gretose išsiskyrė R. Šilinytė, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 27 taškai (8/14 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Olga Fomina per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/11 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Kamanė“: Olga Fomina 20 (4/8 dvit., 2/11 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Ieva Garnytė 14 (4/7 trit., 10 atk. kam.), Saulė Smilgevičiūtė 13 (2/4 trit., 5/5 baud.), Viktorija Matulevičiūtė 7 (2/17 dvit., 7 atk. kam.).

„Patriots“: Rūta Šilinytė 27 (8/14 dvit., 3/10 trit., 16 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 32 naud.), Liveta Novogreckytė 19 (5/9 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam.), Gabrielė Žalabinaitė 16 (4/6 trit., 6 atk. kam.).