Nuotr.: Saulius Čirba
Nuotr. Saulius Čirba

Maiara Dias surinko dvigubą dublį ir jos vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (7-6) iškovojo septintąją pergalę Baltijos čempionate.

14

Viliaus Stanišausko auklėtinės namie 71:45 (19:10, 17:13, 13:11, 22:11) įveikė „Liepaja/LSSS“ (7-7).

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržusios klaipėdietės dar iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklę persvarą (36:23), kurią išsaugojo ir trečiajame ketvirtyje (49:34).

Viešnios iš Latvijos per lemiamą atkarpą stebuklo nesukūrė, todėl turėjo pripažinti šeimininkių pranašumą.

Klaipėdos komandai M. Dias per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Lina Loceniece, per 33 minutes pelniusi 18 taškų (3/6 dvit., 4/10 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Liepojos ekipos gretose išsiskyrė Paula Kleščova, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 12 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 25 naudingumo balai.

LCC: Lina Loceniece 18 (4/10 trit.), Maiara Dias 15 (4/10 dvit., 14 atk. kam., 25 naud.), Maisa Dias 13 (6/13 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Laurita Jurčiūtė 9 (1/8 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.).

„Liepaja/LSSS“: Paula Kleščova 12 (4/6 dvit., 10 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.), Madara Šmite 11 (4/8 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 6 kld.), Raivita Koreņikaka 10 (9 atk. kam., 6 kld.).