Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr. Aistės-LSMU

„Betsafe-Baltijos čempionate“ Tyra Buss surengė galingą pasirodymą, tačiau to neužteko Kauno „Aistėms-LSMU“ (12-6) iškovoti pergalei. Rimanto Grigo auklėtinės išvykoje 70:77 (19:22, 16:14, 16:8, 11:18, 8:15) per pratęsimą nusileido Rygos Stradinio universiteto (14-0) krepšininkėms.

3

Rygos atstovėms tai buvo jau keturiolikta pergalė paeiliui.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė T. Buss, kurios sąskaitoje per 43 minutes buvo 35 taškai (4/7 dvit., 7/14 trit., 6/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje šeimininkės susikrovė dviženklę persvarą (20:9), tačiau atsibudusios kaunietės iki ilgosios pertraukos priartėjo prie Latvijos atstovių (35:36), o trečiajame kėlinyje ir perėmė rungtynių kontrolę (51:44).

Vis tik ketvirtojo ketvirčio pabaigoje Anita Mikelsone išvedė šeimininkes į priekį (60:59), tačiau Audronė Zdanevičiūtė persvėrė rezultatą (62:60), o Katrina Ozola išplėšė pratęsimą.

Pratęsime nuo pat pradžios išsiveržusios Latvijos krepšininkės laimėjo papildomų 5 minučių atkarpą 15:8 ir šventė pergalę.

Rygos komandai Mara Mote per 39 minutes pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 4/15 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

RSU: Mara Mote 20 (4/15 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Katrina Ozola 13 (5/11 dvit., 12 atk. kam.), Enija Viksne 11 (4/14 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Luize Šepte 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 3 blok.), Anita Mikelsone 8 (4/7 dvit., 5 rez. perd.), Evelina Otto 7 (3/7 dvit.).

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 35 (4/7 dvit., 7/14 trit., 6/10 baud., 5 atk. kam., 4 kld., 30 naud.), Audronė Zdanevičiūtė 10 (4/6 dvit., 6 kld.), Gintarė Paulauskaitė 8 (4/7 dvit., 10 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 7.