Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Betsafe-Baltijos čempionate“ vienuoliktą pralaimėjimą patyrė „Šiauliai-Vilmers“ (6-11). Romualdo Petronio auklėtinės išvykoje 40:78 (8:23, 7:20, 8:26, 17:9) nusileido Rygos Stradinio universiteto krepšininkėms, kurioms tai buvo penkiolikta pergalė iš eilės.

8
27
100%
4/4
Blokuoti metimai
5

Latvės reikalus sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje, kai po dviejų kėlinių susikrovė 28 taškų persvarą (43:15) ir vėliau saugiai uždarė rungtynes.

Šiauliai ekipos gretose išsiskyrė Rūta Stipra, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 13 taškų (4/14 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Rygos komandai Luize Šepte per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Mara Mote, per 19 minučių pelniusi 16 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

RSU: Mara Mote 16 (4/6 trit., 3 per. kam.), Enija Viksne 15 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Elza Bieriņa 12 (4/4 trit., 6 atk. kam.), Evelina Otto 11 (9 atk. kam.), Luize Šepte 8 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 blok., 27 naud.), Una Šteinharde 7.

„Šiauliai-Vilmers“: Rūta Stipra 13 (4/14 dvit., 5/5 baud., 8 atk. kam.), Morgan Lenahan 10 (5/14 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.).