Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Laurita Jurčiūtė pataikė 5 tritaškius ir jos vedama Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda (9-9) iškovojo pergalę „Betsafe-Baltijos čempionate“. Klaipėdos klubas išvykoje 85:59 (26:13, 20:17, 20:16, 19:13) nugalėjo Rygos BJBS (2-16).

11
31
63%
5/8
6

Klaipėdietės sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje susikrovė 16 taškų pranašumą (46:30), o po ilgosios pertraukos jų persvara vienu metu siekė ir 33 taškus – 85:52.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Maisa Dias, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 11 taškų (3/3 dvit., 5/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo L. Jurčiūtė, per 25 minutes pelniusi 20 taškų (2/3 dvit., 5/10 trit.). Ji pat atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Rygos komandai Franciska Treiliha per 30 minučių pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

BJBS: Franciska Treiliha 21 (8/12 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Kate Kondratjeva 9, Šarlote Pētersone 8.

LCC: Laurita Jurčiūtė 20 (5/10 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Lina Loceniece (5/9 trit., 4 rez. perd.) ir Maiara Pereira Dias (5/9 dvit., 9 atk. kam.) po 16, Maisa Pereira Dias 11 (5/8 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 31 naud.), Salome Cordinier 8.