Nuotr.: Kibirkštis
Nuotr. Kibirkštis

Gabrielė Šulskė liko arti trigubo dublio ir jos bei Gintarės Petronytės vedama Vilniaus „Kibirkštis“ (17-2) iškovojo septynioliktą pergalę „Betsafe-Baltijos lygoje“. Vilniaus klubas namie 90:50 (22:17, 22:11, 20:10, 26:12) nepaliko vilčių Liepojos „Liepaja/LSSS“ (10-10) krepšininkėms.

22
36
11
80%
4/5

Vilnietės dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 16 taškų persvarą (44:28), o antroje mačo pusėje pratęsė dominavimą.

Vilniaus komandai Gintarė Petronytė per 20 minučių pelnė 22 taškus (9/12 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

Jai geriausiai talkino Gabrielė Šulskė, kuri per 22 minutes surinko 11 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį bei 24 naudingumo balus.

Vilnietės kovą po lenta laimėjo 49:25.

„Kibirkštis“ atliko net 26 rezultatyvius perdavimus, kai viešnios iš Liepojos vos 8.

Liepojos ekipos gretose išsiskyrė Raivita Koreņika, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 12 taškų (6/11 dvit.), 6 atkovoti kamuoliai bei 12 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 22 (9/12 dvit., 11 atk. kam., 36 naud.), Gintarė Mažionytė 14 (5/9 dvit., 5 atk. kam.), Venessa Kaukenas 12 (3/5 trit.), Gabrielė Šulskė (7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) ir Gerda Raulušaitytė (5/9 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.) po 11, Eglė Zabotkaitė 9 (3/5 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Livija Sakevičiūtė 7.

„Liepaja/LSSS“: Raivita Koreņika 12 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), Daniela Grigorjeva 9, Paula Kleščova 8 (6 kld.), Maija Aploka 7.