Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Šiaulių Šiauliai-Vilmers“ (6-16) pralaimėjimu užbaigė reguliarųjį „Betsafe-Baltijos lygos“ sezoną. Romualdo Petronio auklėtinės svečiuose 50:103 (11:19, 12:32, 14:31, 13:21) nusileido Rygos TTT krepšininkėms (15-7).

22
29
83%
5/6
10

Šiaulietės su 6 pergalėmis ir 16 nesėkmių Baltijos lygoje sezoną užbaigė 9-oje pozicijoje. Tuo metu TTT komanda šiuo metu rikiuojasi 4-oje vietoje.

Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržusios šeimininkės reikalus sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje, kai po dviejų ketvirčių įgijo 28 taškų persvarą (51:23). Prieš pat mačo pabaigą Rygos atstovės susikrovė rekordinę 54 taškų pranašumą (101:47).

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Rūta Stipra, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 8 taškai (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai viešnių gretose žaidė Morgan Lenahan, kuri per 36 minutes surinko 16 taškų (6/12 dvit., 1/3 trit., 1/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 8 klaidas bei 9 naudingumo balus.

Nesėkmingai mačas susiklostė Yuliia Hutevych, kuri prametė visus 5 tritaškius.

Rygos komandai Dekeiya Cohen per 22 minutes pelnė 22 taškus (7/13 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

TTT: Dekeiya Cohen 22 (7/13 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 29 naud.), Vanesa Jasa (4/7 trit., 5 rez. perd.) ir Emilia Kosla (6/8 dvit., 7 per. kam.) po 16, Kate Vilka (2/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ilze Jakobsone (2/4 trit., 5 rez. perd.) po 12, Gunta Baško 9 (1/5 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.).

„Šiauliai-Vilmers“: Morgan Lenahan 16 (6/12 dvit., 5 rez. perd., 8 kld.), Danguolė Pupkevičiūtė (2/5 trit., 5 kld.) ir Rūta Stipra (3/7 dvit., 5 atk. kam.) po 8.