Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo pergalę „Betsafe-Baltijos lygos“ ketvirtfinalio starte. Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 70:67 (21:14, 23:17, 16:22, 10:14) pranoko Talino „TalTech/NORDAID“ klubą.

22
28
100%
4/4
40%
4/10

Į atsakomąsias namų rungtynės klaipėdietės išsineša 3 taškų persvarą. Antrasis tarpusavio mačas vyks kovo 26-ąją (sekmadienį) 13 val.

Ketvirtojo kėlinio viduryje viešnios iš Klaipėdos turėjo 13 taškų persvarą (67:54), tačiau per likusį laiką šeimininkės spurtavo 13:3 ir sumažino atsilikimą per vieną taiklų metimą.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Viktoria Balaban, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (3/7 dvit., 4/10 trit., 4/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Neptūno“ krepšininkės pataikė 13 iš 27 tritaškių (48 proc.), kai Talino klubas – 7 iš 29 (24 proc.).

Talino komandai Annika Koster per 39 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„TalTech“: Annika Koster 20 (8/13 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Janne Pulk 18 (4/9 trit.), Kristel Rattasepp 10 (5/9 dvit., 0/5 trit., 4 kld.), Sofia Kosareva 8 (2/6 trit.).

„Neptūnas“: Viktoria Balaban 22 (3/7 dvit., 4/10 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 28 naud.), Uliana Datsko 14 (4/7 dvit., 2/4 trit.), Agnė Černeckytė 11 (3/4 trit., 5 kld.), Dalia Donskichytė 9 (2/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 3 per. kam., 7 kld.), Ligita Tamutytė 7 (6 atk. kam., 5 kld.).