Nuotr.: Nuotr. Karolis Kavolėlis
Nuotr. Nuotr. Karolis Kavolėlis

Gintarė Petronytė surengė dominuojantį pasirodymą ir jos vedama Vilniaus „Kibirkštis“ pergalingai startavo „Adma Moterų lygos“ finale. Gitauto Kievino treniruojamas klubas savo aikštėje 89:78 (19:14, 24:25, 28:17, 18:22) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

30
47
100%
9/9
9

Finalo serijoje iki trijų pergalių vilnietės išsiveržė 1-0. Antrosios serijos rungtynės vyks trečiadienį 18 val. Klaipėdoje.

Vilniaus komandai G. Petronytė per 28 minutes pelnė 30 taškų (9/11 dvit., 1/1 trit., 9/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 47 naudingumo balus.

Klaipėdietės priešinosi iki trečiojo kėlinio vidurio (50:53), tačiau tuomet vilnietės įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 10:0 bei įgijo dviženklę persvarą (63:50).

Per lemiamą kėlinį šeimininkės pranašumo nebeišvaistė ir šventė pergalę.

Nugalėtojoms Gabrielė Šulskė pridėjo 16 taškų (1/3 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), o Gintarė Mažionytė – 13 (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.).

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Linda Ndoli, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 20 taškų (9/13 dvit., 2/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Mačas nesėkmingai susiklostė Daliai Donskichytei, kuri įmetė 2 iš 12 metimų. Ji pelnė 6 taškus (2/7 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud.).

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 30 (9/11 dvit., 9/9 baud., 9 atk. kam., 47 naud.), Gabrielė Šulskė 16 (4/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gintarė Mažionytė 13 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Eglė Zabotkaitė 9 (2/6 trit., 6 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė ir Gerda Raulušaitytė (5 rez. perd.) po 7.

„Neptūnas“: Linda Ndoli 20 (9/13 dvit., 7 atk. kam., 25 naud.), Viktoria Balaban (2/3 trit., 6 atk. kam., 5 kld.) ir Agnė Černeckytė (2/2 trit., 4 rez. perd.) po 12, Uliana Datsko 9 (2/4 trit.), Brigita Sinickaitė 8 (5 rez. perd.), Saulė Mikelionytė 7.