Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Kauno „LSU-Kaunas“ pataikė 13 tritaškių ir iškovojo pergalę B diviziono ketvirtfinalyje. Kornelijos Balčiūnaitės auklėtinės savo aikštėje 75:56 (23:18, 16:16, 22:8, 14:14) pranoko Vilniaus universitetą.

11

Į antrąsias ketvirtfinalio rungtynes „LSU-Kauno“ krepšininkės atsineš 19 taškų pranašumą.

Kauno komandai Audronė Zdanevičiūtė per 30 minučių pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Ieva Savickaitė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (5/13 dvit., 6/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

„LSU-Kaunas“: Audronė Zdanevičiūtė 23 (4/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baud., 5 atk. kam., 26 naud.), Dovilė Lukšienė 16 (4/9 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam., 5 kld.), Kristė Timofejeva (4/6 dvit., 2/2 trit.) ir Miglė Kisarauskaitė (4/5 trit., 5 atk. kam.) po 14.

VU: Ieva Savickaitė 16 (5/13 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam.), Agnė Bobinaitė 9 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Giedrė Ulytė 8 (4/10 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.).

Justina Leskauskaitė surinko dvigubą dublį ir jos vedama Alytaus „RKL-GUT.LT“ iškovojo pergalę B divizione. Alytaus klubas išvykoje 64:63 (12:16, 23:14, 17:18, 12:15) įveikė Kauno LSMU.

Alytiškės į antrąsias ketvirtfinalio rungtynes vežasi vos vieno taško persvarą.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Milda Sauliūtė, kurios sąskaitoje per 39 minutes buvo 11 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit.), 9 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Kristina Masionytė, per 29 minutes pelniusi 17 taškų (3/15 dvit., 3/3 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 naudingumo balus.

Kauno komandai Gabija Šegždaitė per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

LSMU: Gabija Šegždaitė 12 (5/7 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Aistė Švėgždaitė (5/8 baud.) ir Neda Pliatkutė (3/8 dvit., 6 rez. perd., 5 per. kam., 9 kld.) po 11, Evelina Beržinskaitė 9 (2/8 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Goda Ziutelytė 8 (3 per. kam.).

„RKL-GUT.LT“: Kristina Masionytė 17 (3/15 dvit., 3/3 trit., 8 kld.), Justina Leskauskaitė 15 (7/14 dvit., 13 atk. kam.), Milda Sauliūtė 11 (4/8 dvit., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 7 per. kam., 8 kld.), Rita Žilinskaitė 9 (1/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.).