Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pergalę B diviziono ketvirtfinalyje iškovojo Kauno „LSU-Kaunas“, išvykoje 70:62 (11:15, 21:18, 23:17, 15:12) nugalėjusi Vilniaus universitetą.

15
18
4
71%
5/7

Kaunietės seriją iš dvejų rungtynių laimėjo bendru rezultatu 145:118 bei žengė į finalo ketvertą.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Kristė Timofejeva, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (5/7 dvit., 1/5 trit., 2/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Agnė Bobinaitė per 32 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/9 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

VU: Agnė Bobinaitė 16 (2/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Ieva Savickaitė 15 (7/11 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Lea-Sophie Maria Pfeifer 14 (5/14 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Giedrė Ulytė 8 (6 kld.).

„LSU-Kaunas“: Kristė Timofejeva 15 (5/7 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Dovilė Lukšienė 10 (1/8 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Audronė Zdanevičiūtė , Miglė Kisarauskaitė (2/5 trit.), Eglė Kisarauskaitė (3 per. kam.) ir Patricija Pakulytė po 8.