Nuotr.: S. Čirba
Nuotr. S. Čirba

Saldų revanšą A divizione pasiekė Vilniaus „Kibirkštis“ (11-7), kuri namų tvirtovėje 80:52 (22:8, 20:20, 23:12, 15:12) sutraiškė „Šiaulių-Vilmers“ (7-12) krepšininkes.

3

Praėjusią savaitę vilnietės Saulės mieste pripažino „Šiaulių-Vilmers“ pranašumą – 57:72.

Šį kartą, įpusėjus pirmajam kėliniui, švieslentėje degė lygus rezultatas (8:8), bet tada sostinės krepšininkės spurtavo 14:0 atkarpa ir perlaužė rungtynių tėkmę.

Geriausia žaidėja nugalėtojų gretose buvo Justina Miknaitė, kuri per 22 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Cassidy Mihalko, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 21 taškas (5/10 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 efektyvumo balai.

„Geros mintys – buvo dvi sunkios rungtynės, du pralaimėjimai, o dabar jau privalėjome laimėti prie savų žiūrovų, kurių turėtų po pergalių rinktis gausiau, – džiaugėsis sostinės komandos strategas Egidijus Ženevičius. – Merginų ir trenerių kolektyvo sunkus darbas, pasiruošėme bei turime pergalę.“

„Kibirkštis“: Justina Miknaitė 15 (7/7 dvit.), Taisiia Udodenko 12, Eglė Zabotkaitė 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Daugilė Ūsė 9 (4/8 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.), Sintija Aukštikalnytė (4 rez. perd.) ir Gabrielė Šulskė (8 atk. kam., 4 kld.) po 8.

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 21 (5/10 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 26 naud.), Malia Rose Bambrick 11 (3/10 dvit., 5 atk. kam.), Danguolė Pupkevičiūtė 7.