Nuotr.: A. Pliadis
Nuotr. A. Pliadis

Vilniaus „Kibirkštis“ (1-0) naują „SMART WAY MLKL“ sezoną atidarė iškovodama „BlueIron“ Supertaurę. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės namų tvirtovėje 78:65 (23:23, 29:14, 14:14, 12:14) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (0-1).

21
35
62%
8/13
71%
5/7

Sostinės moterų klubas pirmąjį sezono trofėjų laimėjo prie daugiau nei 750 „Jeep“ arenoje susirinkusių žiūrovų, o „BlueIron“ Supertaurę „Kibirkšties“ kapitonei Giedrei Labuckienei įteikė MLKL prezidentas Arvydas Klovas.

Šiame susitikime vilnietes į pergalę vedė fantastiškas Labuckienės ir Sydney Taylor duetas.

Sostinės klubo kapitonė per 35 minutes užfiksavo dvigubą dublį – 21 tašką (8/13 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 35 naudingumo balus.

Vilniečių gretose debiutavusi amerikietė Taylor per 32 minutes pelnė 31 tašką (3/5 dvit., 7/12 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 efektyvumo balus.

Iki ilgosios pertraukos amerikietė savo sąskaitoje jau turėjo 24 taškus ir 5 rezultatyvius perdavimus. Jos pastangomis pirmuosius du kėlinius „Kibirkštis“ tvirtai kontroliavo žaidimą ir susikrovė solidžią persvarą (52:37).

Visgi artėjant paskutinio ketvirčio viduriui klaipėdietės spurtavo 12:0 atkarpa ir dar pabandė pakutenti padus šeimininkėms (59:66).

Tačiau per likusį žaidimo laiką Lietuvos čempionės atrėmė tokius varžovių ketinimus ir sėkmingu finišu įtvirtino pirmąją sezono pergalę – 78:65.

Pralaimėtojų ekipoje išsiskyrė Eglė Šventoraitė, kurios sąskaitoje per 35 minutes buvo 20 taškų (8/15 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 16 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse „Kibirkšties“ krepšininkės pataikė 9 iš 19 tolimų metimų (47 proc.), kai pajūrio komanda atsakė 4 iš 16 bandymų (25 proc.).

„Kibirkštis“: Sydney Taylor 31 (7/12 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld., 32 naud.), Giedrė Labuckienė 21 (8/13 dvit., 5/7 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 35 naud.), Daugilė Ūsė (6 atk. kam., 3 blok.) ir Justina Miknaitė po 7.

„Neptūnas“: Eglė Šventoraitė 20 (8/15 dvit., 5 atk. kam.), Marina Solopova 10 (2/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Rūta Stipra (5/6 baud., 6 atk. kam.), Brigita Sinickaitė (7 rez. perd., 3 per. kam.) ir Kate Vilka (5/9 baud.) po 7.