Nuotr.: V. Petrikas
Nuotr. V. Petrikas

Pirmajame MultiGyn Moterų krepšinio Baltijos šalių čempionato ketvirtfinalyje susitiko reguliariojo sezono lyderės Rygos TTT bei paskutinę vietą užėmusios Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“ krepšininkės.

18
37
4
Blokuoti metimai
5

Nuo pat rungtynių pradžios Šiauliuose dominavusios latvės laimėjo 85:36 (25:6, 20:9, 21:10, 19:11) bei visus reikalus sutvarkė dar iki atsakomosios dvikovos, kuri vyks penktadienį.

TTT dominuoti pradėjo jau nuo pirmųjų minučių. Taškų sąskaitą atidarė Baiba Eglite, tuomet baudos metimą ir dvitaškį pridėjo Kate Kreslina, kuri visai netrukus pridėjo tritaškį bei dvitaškį, o Rygos ekipa rungtynes pradėjo spurtu 18:0.

Apsukų nemažinusios viešnios po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 25:6, o galutinai mačo baigtį nulėmė dar prieš ilgąją pertrauką, kuomet laimėjusios antrąjį kėlinį 20:9, jos prieš ilgąją pertrauką nutolo 30 taškų persvara (45:15).

Nugalėtojų komandoje įspūdingą pasirodymą surengė Ieva Kulite, kuri pelnė 18 taškų (4/14 dvit., 2/2 trit., 4/4 baudos), atkovojo 19 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 5 metimus, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

„Šiauliai-Universitetas“: Sabira Ahayeva 12 (4/5 dvit., 1/8 trit.), Manta Urbonaitė, Brigita Sinickaitė ir Ieva Šerpytytė po 6.

TTT: Ieva Kulite 18 (4/14 dvit., 19 atk. kam., 5 blk.), Kate Kreslina 16 (3/8 trit.), Jete Nulle 12, Mara Mote 10.