Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Alytaus „RKL-GUT.LT“ (1-0) iškovojo lengvą pergalę Moterų lygos B divizione. Alytiškės pirmose rungtynėse svečiuose 83:40 (18:6, 12:11, 29:9, 24:14) sutriuškino KK „Patriotes“ (0-2).

18
27
10
100%
2/2

Šeimininkės atsilaikė tik antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 11:12. Visi kiti kėliniai buvo pralaimėti dviženkliu skirtumu.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Saulė Mikelionytė. Ji per 28 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 10 ir perėmė du kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 27 naudingumo balus.

KK „Patriotės“: Aušra Milašauskė 11, Jurgita Jankutė-Meškinė 10 (7 atk. kam.), Kamilė Vosyliūtė 8.

„RKL-GUT.LT“: Saulė Mikelionytė 18 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Vaiva Garlinskė 17 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Akvilė Okunevičienė 13 (6 per. kam.), Milda Navickaitė 10.