Naujienos
2023-11-17
Prie „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ partnerių rato prisijungė polizinginių automobilių pardavimų atstovai „Polizinginiai.lt“, kurie veš lygos administraciją pergalių link.
2023-11-16
Pakėlus naujo „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ sezono uždangą, pergale Panevėžyje čempionatą pradėjęs „Šiaulių-Vilmers“ klubas už aikštelės vis dar sprendė komandos komplektacijos klausimus. 
2023-11-15
Liūdnos naujienos iš Kauno „Aiščių-LSMU“ stovyklos. Dėl patirtos kelio traumos 3-4 mėnesiams iš rikiuotės iškrito 21-erių Justina Oficerovaitė, oficialiai skelbia Kauno klubas. 186 cm ūgio puolėjos sugrįžimas į aikštelę numatytas 2024 metų kovo-balandžio mėnesiais.
2023-11-07
Užtraukti Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo sirgalių taip mėgstamos dainos „Šeši nulis“ progos šįkart nebuvo. Nors Betsafe-Baltijos moterų krepšinio lygoje ir buvo sužaisti šeši mačai, visgi Lietuvos ir Latvijos komandų akistatoje sausos lietuviškos pergalės nebuvo. O pačiose rungtynėse iš tiesų netrūko įsimintinų momentų tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Apie visa tai – „Basket Promo“ „Betsafe-Baltijos moterų krepšinio lygos“ apžvalgoje.
2023-11-06
Prabėgus „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ spalio mėnesiui paaiškėjo ir per jį ryškiausiai spindėjusios krepšininkės. A divizione naudingiausiai rungtyniavo „Šiaulių-Vilmers“ gynėja Cassidy Mihalko, o B divizione išsiskyrė Vilniaus „7bet“ puolėja Kristina Grigė. Abiems krepšininkėms bus įteikti MLKL partnerio „Future skin“ prizai.  
2023-11-03
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Rimantas Grigas pristatė keturioliką žaidėjų, kurios kausis artimiausiose FIBA 2025 m. Europos moterų čempionato atrankos rungtynėse su Azerbaidžanu ir Lenkija.
2023-10-25
Tikėtina, kad ateinančiais metais moterų krepšinis sulauks daugiau dėmesio – Lietuvos moterų krepšinio rinktinė dalyvaus atrankoje į 2025 metais vyksiantį Europos čempionatą. Veiklios Lietuvos moterys, tapusios „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ ambasadorėmis atviros – norisi įkvėpti jaunas merginas rinktis krepšinio karjerą.