2023-10-29
Kauno „Aistės-LSMU“ (1-0) Baltijos lygos sezoną pradėjo pergale. Karolio Abramavičiaus auklėtinės išvykoje 67:51 (16:14, 13:16, 22:11, 16:10) įveikė „MKK Panevėžį“ (1-1).
2023-10-29
Baltijos lygoje „Šiauliai-Vilmers“ (1-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Šiaulietės namuose 66:91 (21:24, 11:20, 12:26, 22:21) neprilygo „Rygos TTT“ (3-0). Į dviženklį deficitą „Šiauliai-Vilmers“ įklimpo artėjant antrojo kėlinio viduriui (23:33) ir iš jo visų rungtynių metu išlipti nebesugebėjo.
2023-10-28
Taisiia Udodenko surinko dvigubą dublį, o „Kibirkštis“ (1-0) įsirašė lengvą pergalę Baltijos čempionate. Sostinės klubas išvykoje 95:47 (18:10, 22:15, 27:15, 28:7) įveikė Daugpilio universitetą (1-4). Pirmojo kėlinio pabaigoje vilnietės susikūrė dviženklį pranašumą (18:8) ir palaipsniui didino savo lyderystę.
2023-10-28
Brigita Sinickaitė sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes, Viktorija Balaban surinko dvigubą dublį, o Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (3-0) Baltijos pirmenybėse įsirašė 3 pergalę iš eilės. Uostamiesčio ekipa namuose 84:53 (20:18, 27:16, 20:9, 17:10) lengvai įveikė „TTT Juniores“ (0-3).
2023-10-27
Dominyka Paliulytė surinko išskirtinį trigubą dublį, Lina Loceniece pelnė 26 taškus ir jų vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (3-0) Baltijos lygoje toliau neklumpa. Viliaus Stanišausko auklėtinės savo aikštėje 106:40 (36:9, 26:12, 25:11, 19:8) sutriuškino „TTT Juniores“ (0-2).

Ketvirtąjį trigubą dublį Baltijos lygos istorijoje užfiksavusi Paliulytė per 25 minutes pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 10 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.
2023-10-26
Naudingiausius ir rezultatyviausius karjeros mačus sužaudusios Urtė Bukauskaitė ir Kristina Timofejeva atvedė „MKK Panevėžį“ (1-0) į pirmąją pergalę Baltijos lygoje. Tomo Taučiaus auklėtinės namuose 93:90 (23:16, 26:27, 14:16, 15:19) per pratęsimą įveikė Daugpilio universitetą (1-3).
2023-10-25
Viktorija Balaban pelnė 27 taškus ir padėjo Klaipėdos „Neptūnui-Amberton“ (2-0) įsirašyti 2 pergalę Baltijos lygos sezone. Uostamiesčio klubas išvykoje 74:64 (24:19, 12:19, 17:12, 21:14) įveikė Liepojos „Liepaja/LSSS“ (2-2).
2023-10-25
Gerda Raulušaitytė surinko galingą dvigubą dublį ir jos vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (2-0) įsirašė 2 pergalę Baltijos lygoje. Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 95:58 (26:13, 28:20, 15:15, 26:10) sutriuškino Rygos Stradinio universitetą (1-2).
2023-10-25
Tikėtina, kad ateinančiais metais moterų krepšinis sulauks daugiau dėmesio – Lietuvos moterų krepšinio rinktinė dalyvaus atrankoje į 2025 metais vyksiantį Europos čempionatą. Veiklios Lietuvos moterys, tapusios „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ ambasadorėmis atviros – norisi įkvėpti jaunas merginas rinktis krepšinio karjerą.
2023-10-24
Praėjusią savaitę „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) A diviziono komandos įsiliejo į Baltijos lygos kovas. Tiesa, įsiliejimu tai būtų sunku pavadinti – greičiau jau tiktų užliejimo sąvoka. Lietuvos komandos laimėjo visas rungtynes, maža to, vidutiniškai tai padarė didesniu nei 30 taškų skirtumu. Smagu matyti pergales, smagu ir apie jas kalbėti – štai jums ir praėjusios savaitės „Basket Promo“ Baltijos moterų krepšinio lygos apžvalga.
2023-10-22
Fenomenaliai žaidusi Cassidy Mihalko atvedė „Šiaulių-Vilmers“ (1-0) į pirmąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės savo aikštėje 116:76 (33:14, 33:20, 24:19, 26:23) įveikė Liepojos „Liepaja/LSSS“ (2-1).

Į Gintarės Petronytės 53 naudingumo balų užfiksuotą rekordą Baltijos lygoje besikėsinusi 28-erių C. Mihalko per 37 minutes pelnė 30 taškų (5/6 dvit., 3/4 trit., 11/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėme 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 50 naudingumo balų.
2023-10-21
Naujame Baltijos lygos sezone startavusi Gerda Raulušaitytė pelnė 28 taškus ir jos vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (1-0) startavo pergale. Uostamiesčio klubas savo aikštėje 106:69 (32:18, 31:21, 16:16, 27:14) susitvarkė su Rygos BJBS (1-3).
2023-10-20
Baltijos moterų krepšinio lygoje pergale atsidarė Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ (1-0) merginos, kurios namuose 69:51 (19:8, 24:10, 9:18, 17:15) palaužė Rygos BJBS (1-2). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Neptūno-Amberton“ įgijo dviženklį pranašumą (16:6), o antrajame šeimininkių persvara siekė net 25 taškus (43:18).
2023-09-30
„Šiaulių-Vilmers“ gretas papildė 27-erių amerikietė Cassidy Mihalko, oficialiai pranešė Saulės miesto klubas.  180 cm ūgio gynėja praėjusį sezoną praleido Kipro aukščiausioje lygoje ir rinko po 24,5 taško, po 10 atkovotų kamuolių, po 3,8 rezultatyvaus perdavimo ir po 34,3 naudingumo balo.