Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Trijų pralaimėjimų seriją MultiGyn Moterų lygos B divizione nutraukė Vilniaus universiteto (3-6) komanda su Grėte Patumsyte priešakyje. Ji surinko 29 taškus, o VU namuose 78:60 (18:20, 12:11, 15:14, 33:15) pranoko Ramunės Eskertaitės vedamą „Patriočių“ (2-6) ekipą.

29
28
43%
9/21
100%
5/5

G. Patumsytė per 37 minutes realizavo 9 iš 21 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių, 5 iš 5 baudų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 kartus suklydo ir įsirašė 28 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausias jos karjeros mačas.

Tuo metu R. Eskertaitė taip pat rungtyniavo 37 minutes, pelnė 28 taškus (4/9 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį prasižengė, 6 kartus suklydo bei užfiksavo 24 balų naudingumą.

VU: Grėtė Patumsytė 29 (11/27 metimai), Ieva Černiauskaitė 16 (6/15 metimai), Kornelija Vasilevskaitė 10 (8 atk. kam.).

„Patriotės“: Ramunė Eskertaitė 28 (10/20 metimai, 6 kld.), Gabrielė Valaitytė 16 (9 atk. kam.), Julija Šegždaitė 9 (5 kld.).