Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vienintelėse šeštadienio MultiGyn Moterų lygos B diviziono rungtynėse Vilniaus „BC Tiketa“ (12-3) 74:58 (18:8, 25:19, 14:11,17:20) nugalėjo Vilniaus „VK-Kamanės“ krepšininkes (5-10).

20
28
73%
8/11
4

Pirmąjį kėlinį galingai pradėjusi „BC Tiketa“ iki ilgosios pertraukos spėjo susikrauti 16 taškų pranašumą.

Antrojoje mačo dalyje „VK-Kamanė“ pademonstravo solidesnį žaidimą, tačiau to prisivyti varžoves neužteko.

Nugalėtojų gretose žibėjo 20 taškų pelniusi Greta Šniokaitė. Ji taip pat atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„VK-Kamanės“ ekipai 22 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus surinko Olga Fomina.

„BC Tiketa“: Greta Šniokaitė 20 (8 atk. kam.), Vakarė Stankevičiūtė 11, Smiltė Urbelionienė, Dovilė Poniškaitienė, Eglė Jucevičiūtė (8 atk. kam) ir Emilija Mikoliūnaitė po 7.

„VK-Kamanės“: Olga Fomina 22, Agnija Vilaniškytė (8 atk. kam.) ir Brigita Kleponytė po 8.