Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vilniaus „VK-Kamanė“ (2-5) ketvirtajame kėlinyje perlaužė rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę Moterų lygos B divizione.

20
19
43%
3/7
44%
4/9

Svečiuose rungtyniavusi „VK-Kamanė“ 65:61 (15:18, 13:19, 22:17, 15:7) palaužė Vilniaus DPV (0-7) ekipą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Visų rungtynių metu atsilikinėjusi „VK-Kamanė“ ketvirtajame kėlinyje surengė mačo baigtį lėmusį spurtą.

Kamilė Žiedelytė pelnė 5 taškus iš eilės, Olga Fomina smeigė tritaškį, o atkarpą „VK-Kamanės“ iš viso laimėjo 15:3 ir likus minutei pirmavo 65:61.

Šeimininkėms per likusį laiką sėkmingų ataką suorganizuoti nepavyko ir „VK-Kamanė“ šventė pergalę.

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo Kamilė Žiedelytė, kuri per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 4/9 trit., 2/5 baud.), taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir tiek pat kartų suklydo.

DPV: Aurelija Geležiūnė 16 (8 atk. kam.), Akvilė Kačerauskaitė 14 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Honorata Stašūnė 7, Aida Jasinauskaitė 6 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„VK-Kamanė“: Kamilė Žiedelytė 20 (7 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Ieva Garnytė 14, Olga Fomina 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 7 per. kam.), Ina Jackevič 10.